E enjte, 22.04.2021, 11:50 AM (GMT+1)

Lajme

Ftesë nga Ministria e Kulturës dhe Muzeu Historik Kombëtar

E enjte, 03.05.2012, 10:09 AM


Ftesë
Ministria e Kulturës dhe Muzeu Historik Kombëtar kanë kënaqësinë t'ju ftojnë, më 4 maj 2012, ora 18 në sallën qendrore të Muzeut për celjen e Ekspozitës ''Shpirti i Arbrit në Shekuj'' dhe për promovimin e Antologjisë ''Arbëreshët e Italisë, 1413-2007'', nga Fotaq Andrea.

 (Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora