E diele, 05.04.2020, 01:44 PM (GMT+1)

Plus » Video

Gjeneralët e Haradinajve - Film dokumentar

E diele, 29.04.2012, 04:00 PMGjeneralët e Haradinajve - Film dokumentar.


(Vota: 4 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT