E premte, 03.04.2020, 08:57 AM (GMT+1)

Plus » Video

Albin Kurti ne burgun e Pozharevcit

E shtune, 28.04.2012, 11:53 AMAlbin Kurti ne burgun e Pozharevcit.


(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT