E diele, 20.09.2020, 01:26 PM (GMT+1)

Aktualitet » Njoftime

Krah pune nga Tetova

E marte, 17.04.2012, 12:30 PM


KRAH PUNE nga Tetova ka në dispozicion mbi 40 punëtorë krahu ,nga 18 deri 55 vjeç,që janë të gatshëm të bëjnë çfarëdolloj pune fizike që ju mund t`u ofroni.

Ngarkim - shkarkim,punë fushe,hapje kanalesh dhe podrumesh,pastrime,bartje mobiljesh dhe gjërash të tjera ose çfarëdolloj pune që Ju nuk dëshironi ta bëni vetë.

 

Mëditja e një punëtori është 20 euro,kurse për punë që duan më pak kohë pagesa bëhet sipas marrëveshjes.

 

KRAH PUNE është në dispozicionin Tuaj 24 orë

 

Për kontakt me Krah pune telefononi në nr. e celularit:

 

+389 70 489 240  (Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora