E hene, 27.03.2023, 06:49 PM (GMT+1)

Shtesë » Video

Kronike nga TV Alba Life rreth Filmit "Falja e Gjakut" dhe intervistat..

E hene, 19.03.2012, 08:58 PM


TV Alba Life ne New York do te ritransmetoje ne kanalin 35 kroniken rreth filmit "Falja e Gjakut" qe po vazhdon te shfaqet ne Amerike si dhe intervistat me z.Joshua Maston, Andamiano Murataj, aktorin Erion Mustafaraj. 

Ju urojme shikim te kendshem!

Te interesuarit mund ta shikojne ne kete lidhje:

http://www.youtube.com/watch?v=SiivvCAykqc

Qemal Zylo Ph.D candidate

Producent

Alba Life Inc.Founder/ President

website: www.albalife.org

E-mail: qzylo@albalife.org(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora