E hene, 06.04.2020, 02:43 AM (GMT+1)

Aktualitet » Bota

Myslimanet libiane dhunojne varret e ushtareve britanike - te flijuar per Lirine e tyre

E marte, 13.03.2012, 08:57 PM


Rebelet libiane te cilet u ndihmuan nga NATO per te permbysur Gadafin shkaterrojne varret e ushtareve britanike, qe ndihmuan clirimin e Libise ne luften e dyte boterore nga pushtimi nazi-fashist. I shkaterrojne sepse varret jane varre te krishteresh. I shkaterrojne ne shenje falenderimi per ndihmen qe u dha NATO, duke i cliruar nga Gadafi.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT