E premte, 10.04.2020, 12:48 AM (GMT+1)

Plus » Video

Albanologu Robert Elsie në emisionin Shqip

E diele, 19.02.2012, 08:55 PM


 (Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT