E marte, 27.10.2020, 06:03 PM (GMT)

Kulturë

Andi Hila

E shtune, 07.04.2007, 07:26 PM


Andi Hila

Kujtimet e femijerise

Lajmerimi

Shpirti i shenjte

Andi Hila (1970). Jeton e punon ne Shkoder - Shqiperi. Ka ekspozuar ne Tirane, Shkoder, Ulqin, Podgorice e Tivar...


(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora