E shtune, 24.08.2019, 02:39 PM (GMT+1)

Kulturë

Agim Kadillari

E merkure, 07.03.2007, 08:11 PM


Agim Kadillari
Agim Kadillari (1953) Jeton e punon ne Shkoder - Shqiperi. Qe nga viti 1976 ka ekspozuar veprat e tij ne Tirane, Shkoder (Shqiperi), Cetinje (Mal te Zi), Assen (Hollandae), Herslage, Haren (Germani), Krete (Greqi).

 

 

 

Alpet

Dasma ne Shkoder

Kalaja e Shkodres

Manjola(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT