E enjte, 02.07.2020, 11:36 AM (GMT+1)

Plus » Video

Remi: Videoklipe

E premte, 29.02.2008, 10:57 PM


Hajde te kendojme

Nuk jam milioner

Dil prej gotes sime

Me raki e pa raki

Jo jo jo

Nuk ka marka ne Gjermani

Po vine krushqit

Nje zeshkane e nje biondine

Kauboj Xhema

Fiki dritat

Qe sa mot

Ritem i dashurise

Sillet e peshtillet

Dy kandila

Vasha per merak

Sevdaja

Mos m luj synin o

Si te kam dasht e din veq zoti

Llokum me arra

E bukur me je(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:

Artikuj te tjere

Greta Koci Pirro Cako

Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora