E diele, 23.02.2020, 04:22 AM (GMT)

Plus » Video

Interviste e superyllit te vallezimit Tony Dovalani dhene Alba Life TV

E hene, 26.12.2011, 07:14 PM


Tony Dovolani, kampioni i ritmit boteror, i cili e fitoi kete trofe ne vitin 2005, shikohet nga miliona e miliona shikues ne gjithe Ameriken dhe boten ne shfaqjen e famshme: "Dancing withe the stars" qe transmetohet ne nje nga kanalet kryesore ne TV ne Amerike, ABC. Ai cdo here ka vallezuar i veshur me shqiponjen dykrenore.  Ne emer te TV ALBA LIFE dhe shkollave shqipe ne SI dhe Brooklyn: Ju urojme Gezuar festat e fundvitit dhe shikim te kendshem!

http://www.youtube.com/watch?v=7bSSDa9oAVs&feature=email

 (Vota: 20 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT