E hene, 21.10.2019, 06:46 PM (GMT+1)

Plus » Video

Prof Dr. Lamberto Re: Dr. Zef Mulaj

E merkure, 14.12.2011, 07:23 PM


Duke  folur  Profesor Lamberto Re,  Universiteti Politeknik Marche  Itali. Gjate publikimeve shkencore te Dr. zef Mulaj.

 (Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT