E shtune, 19.10.2019, 03:23 AM (GMT+1)

Plus » Video

Agim Gashi: Këngë për Ilir Caken

E shtune, 10.12.2011, 02:12 PM
(Vota: 2 . Mesatare: 3/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT