E hene, 21.10.2019, 07:33 PM (GMT+1)

Plus » Video

Agim Gashi: Si të festoj pa Ty në ballë (Këngë kushtuar Ibrahim Rugovës)

E premte, 02.12.2011, 09:03 PM
(Vota: 14 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT