E merkure, 11.12.2019, 03:55 AM (GMT)

Plus » Video

Si e pranuan shqiptaret islamin

E merkure, 30.11.2011, 07:52 PM
(Vota: 9 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT