E merkure, 26.02.2020, 03:14 AM (GMT)

Plus » Video

Ne 99-vjetorin e Pavaresise u dha koncert madheshtor nga bilbilat e kenges Ylli Baka dhe Poni

E hene, 28.11.2011, 07:54 PM


 

 

TV Alba Life ne New York do te transmetoje se shpejti ne kanalin 35, koncertin madheshtor dhene nga bilbilat e kenges Ylli Baka dhe Poni me rastin e 99 vjetorit te Pavaresise, organizuar nga Dukagjini production.

 

Te interesuarit mund ta ndjekin ne kete lidhje me poshte:

http://www.youtube.com/watch?v=u1u_f_XVtek

 

Ju faleminderit per vemendjen,

 

Qemal Zylo Ph.D.candidate

Alba Life Inc./ President

website: www.albalife.org

E-mail: qzylo@albalife.org

 

Phone:             (917) 209 8150(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT