E hene, 23.09.2019, 04:15 AM (GMT+1)

Plus » Video

Duli: Çon selam Sulltan Murati

E shtune, 26.11.2011, 06:20 PMDuli: Çon selam Sulltan Murati...(Vota: 10 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT