E merkure, 19.02.2020, 04:54 AM (GMT)

Plus » Video

Kryetari i shoqatës "Yjet e Kosovës", Tahir Shabani në RTV 21

E shtune, 19.11.2011, 08:03 PM
(Vota: 87 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT