E merkure, 19.02.2020, 05:03 AM (GMT)

Plus » Video

TV Alba Life: Promovimi i librit "Vendlindja dhe Diaspora" me autor z.Xheladin Zeneli

E premte, 18.11.2011, 07:55 PM


Te dashur bashkatdhetare,

 

TV Alba Life ne New York do te transmetoje kroniken nga promovimi i librit "Vendlindja dhe Diaspora" me autor z.Xheladin Zeneli.  Ne kete promovim ndodheshin disa personalitete nga Diaspora si dhe ish kongresisti shqiptar Joseph DioGuardi me bashkeshorten e tij Shirley DioGuardi.

 

Per me shume te interesuarit mund ta ndjekin ne kete lidhje:

http://www.youtube.com/watch?v=dzspbb5wavs

 

Ju faleminderit,

Kozeta Zylo

 (Vota: 6 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT