E shtune, 11.07.2020, 04:25 PM (GMT+1)

Kulturë » Libra

Libri më i ri i autorit Gjon Keka - “Ibrahim Rugova, Lidership i idealeve të mëdha”

E hene, 31.10.2011, 08:58 PM


Sapo ka dal në dritë nga shtëpia botuese ‘Botart’, libri më i ri i autorit Gjon KEKA “Ibrahim Rugova, Lidership i idealeve të mëdha”. Libri do të prezantohet në Panairin e librit në Tirane,nga 09-13 nëntor 2011. Ai do të mund të gjindet tek tenda e shtëpisë Botuese ‘Botart’. Më vonë libri do të distribuohet në libraritë e ndryshme, si në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni , Amerikë dhe në vendet e Unionit Europian.(Vota: 7 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora