E diele, 23.02.2020, 10:33 AM (GMT)

Plus » Video

Gjokë Mulaj: Moj Tropojë burra ke rritë

E shtune, 01.10.2011, 04:37 PM
(Vota: 13 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT