E merkure, 26.02.2020, 01:26 PM (GMT)

Plus » Video

Michael Coren with Pamela Geller - side with the civilized man

E premte, 30.09.2011, 06:45 PM
(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT