E enjte, 12.12.2019, 12:40 AM (GMT)

Plus » Video

Agim Gashi: -Këngë për Ismail Kadarenë

E shtune, 10.09.2011, 01:58 PM
(Vota: 6 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT