E shtune, 11.07.2020, 04:02 PM (GMT+1)

Kulturë » Libra

Dy libra të rinj nga autori Beqir Cikaqi

E marte, 06.09.2011, 04:05 PM


Beqir Cikaqi

 

GJYSHI IM ISHTE KY

 

Redaktor & lektor: Ramadan Shala, prof.

Recensues: Gëzim Muçolli

Radhitja kompjuterike: Rilindje Cikaqi

Botues : Autori

Shtypi: DORIANA,Ferizaj

(Gusht 2011)

 

 

Beqir Cikaqi

 

SHKOLLA SHQIPE E BASSANOS

monografi 2001 – 2011

 

Redaktor: Shkëlzen Halimi

Recensues: Ragip Thaqi, ing

Bashkim Bekteshi, prof

Rradhitja kompjuterike: Musaj Jolxhiu

Fotografitë: Salih Brahimaj

 

Botues: Shoqata për Art e Kultur”ELENA

GJIKA- DORA D’ISTRIA” Therandë

Shtypi: SIPRINT, Prizren

( Shtator 2011)(Vota: 3 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora