E premte, 13.12.2019, 08:15 AM (GMT)

Plus » Video

Kolec Traboini: Krishti ka zbrit në Iliri

E hene, 15.08.2011, 07:00 PM
(Vota: 18 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT