E premte, 06.12.2019, 11:45 AM (GMT)

Plus » Video

Shqiperia Ime -Tropoje

E diele, 14.08.2011, 11:23 AM
(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT