E enjte, 05.12.2019, 04:51 PM (GMT)

Plus » Video

Shqiperia Ime - Pogradec

E merkure, 03.08.2011, 05:30 PM
(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT