E shtune, 04.02.2023, 04:46 AM (GMT)

Shtesë » Lajme

Historianit Arben Llalla i refuzohet leja e qëndrimit në Maqedoni

E enjte, 21.07.2011, 06:58 PM


SKANDAL

MPB TË MAQEDONISË PËR HERË TË DYTË I REFUZON LEJEN E QËNDRIMIT TË PËRHERSHËM HISTORIANIT ARBEN LLALLA. FIRMËTAR I KËTIJ DOKUMENDI ËSHTË MUSA XHAFERRI, KUSHËRI I PARË I ALI AHMETIT. MUSA XHAFERRI ËSHTË KRYETAR I KOMISIONIT TË SIGURISË DHE KUNDËRZBULIMIT TË MAQEDONISË.PRA, NJERI I BESUESHËM I PUSHTETIT SVALLO-MAQEDONAS.TË TJERAT KUPTOHET.PËR IRONI NJË ISH-DREJTUES I LARTË I UÇK FIRMOS REFUZIMIN E LEJES SË QËNDRIMIT TË SHQIPTARËVE NGA SHQIPËRIA QË JETOJNË DHE PUNOJNË NË TETOVË DUKE I PLOTËSUAR TË GJITHA KUSHTET.

Refuzimi i lejes se qendrimit korrik 2011,firmetar MUSA XHAFERI

Refuzimi i lejes se qendrimit korrik 2011(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora