E shtune, 07.12.2019, 02:39 AM (GMT)

Plus » Video

Ceremonia e mbylljes se semestrit te shkolles Alba Life dhe Festa e Baballareve

E marte, 05.07.2011, 06:58 PM


Te dashur miq bashkatdhetare,

 

Ju mund te shikoni ceremonine e perfundimit me sukses te vitit shkollor 2010-2011 te shkollave shqipe ne Staten Island dhe Brooklyn, New York.

 

Te interesuarit mund te shtypin ne kete lidhje:

http://www.youtube.com/watch?v=ZKtj4ZeYA6Y

 

Ju urojme shikim te kendshem,

 

Qemal Zylo Ph.D candidate

Alba Life Inc./ President

website: www.albalife.org

E-mail: qzylo@albalife.org

Phone: (917) 209 8150

           (718) 614 4108(Vota: 7 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT