E marte, 25.02.2020, 11:21 PM (GMT)

Plus » Shoqëria

Supermodelja shkodrane Angela Martini, në foto

E hene, 13.06.2011, 06:19 PM


 

Gusht 22, 2010 - Foto nga Ethan Miller/Getty Images North America)

 

Maj 18, 2010 - Foto nga Andreas Rentz/Getty Images Europe(Vota: 6 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT