E merkure, 12.08.2020, 05:41 AM (GMT+1)

Kulturë » Libra

Gjon Keka na vjen me një libër të ri: "Shqiptarët në prizmin e diplomacisë ndërkombëtare"

E diele, 05.06.2011, 07:57 PM


Sapo ka dal ne drite nga shtepia botuese Botart, libri me i ri i autorit Gjon KEKA "Shqiptaret ne prizmin e diplomacise nderkombetare" Ndersa per te interesuarit libri do te prezantohet ne Panairin e librit ne Prishtine, 3-8 qershor 2011 ne Kosove prane tendes se shtepise Botuese Botart. Dhe me pas Libri do te shperndahet ne librarit e ndryshme si ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Amerike dhe ne vendet e Europes.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora