E hene, 03.08.2020, 11:05 AM (GMT+1)

Kulturë » Libra

Keto dite doli nga shtypi libri i dyte i shkrimtarit dhe studiuesit Pjeter Meta

E merkure, 01.06.2011, 06:27 PM


Keto dite doli nga shtypi libri i dyte i shkrimtarit dhe studiuesit Pjeter Meta,me titull “Ka thene Pal Kokrri ( Neçaj )….”,monografi kushtuar mesuesit,humoristit dhe intelektualit nga Nikaj Merturi,Pal Kokerr Neçaj.

Libri eshte i shperndare per shitje ne Tirane, Lezhe, Shkoder, Bajram Curri, Gjakove, Prishtine.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora