E marte, 21.09.2021, 09:11 AM (GMT+1)

Kulturë

Thenia e dites...

E merkure, 30.01.2008, 08:00 AM


Ekzistojne dy gjera te bukura ne kete bote:

Kujtesa dhe Harresa,

por gjithashtu, ekzistojne dhe dy te keqija:

Kujtesa dhe Harresa.

Roda Roda(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora