E merkure, 12.08.2020, 05:44 AM (GMT+1)

Kulturë » Libra

Doli nga shtypi libri me i ri i poetit Gjon Neçaj

E merkure, 11.05.2011, 06:32 PM


Doli nga shtypi libri me i ri i poetit Gjon Neçaj, i nenti ne radhe, me titull “SINUS” ne kater gjuhe,( shqip,anglisht,italisht dhe greqisht ),botim luksoz I Shtepise Botuese “Marin Barleti” Tirane.Redaktor I librit eshte poeti,shkrimtari dhe studiuesi I njohur Kristaq F. Shabani.

Libri gjendet ne librarite kryesore ne Tirane,Bajram Curri,Gjakove, Prishtine dhe Shkup.(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora