E hene, 30.03.2020, 05:54 PM (GMT+1)

Plus » Video

Agim Gashi: Këngë për Shukrije Obertincen

E enjte, 20.07.2017, 08:30 PM
(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT