Zemra Shqiptare

  http://www.zemrashqiptare.net/


Bond - Girl i vertete, per James Bond

| E premte, 18.01.2008, 07:32 PM |


 

Nderkohe qe neper filma, Pierce Brosnan (54 vjec) mund ta shohesh me shume femra modele, ne jete private per te ekziston vetem nje, e shoqja Keely, dikur modele. Mes tyre ekziston ende nje dashuri e paster dhe kjo per me shume se 13 vjet. Momentalisht cifti, eshte me pushime ne Hawai.
 
Perpara 13 vitesh, Keely kishte nje tjeter figure, e cila ka ndryshuar shume deri me sot. Megjithate, sic shprehet Brosnan, disa kile me shume ne figuren e se shoqes nuk e kane ulur aspak dashurine per te.
Gjithashtu edhe ne sjelljen e ish- modeles, duket te mos kete asnje shenje merzie. Madje, ajo po shijon pushimet ne Hawai...
Per me shume, flasin fotot e meposhtme...
 
 
Pierce dhe Keely (para 13 vjetesh)
 
Keely momentalisht, ne plazhin Hawai (janar 2008)
 
 
 
Pierce, ne plazhin Hawai (janar 2008)
 
 
(A.P.) © www.zemrashqiptare.net