E enjte, 02.12.2021, 11:03 PM (GMT)

Kulturë

Bond - Girl i vertete, per James Bond

E premte, 18.01.2008, 07:32 PM


 

Nderkohe qe neper filma, Pierce Brosnan (54 vjec) mund ta shohesh me shume femra modele, ne jete private per te ekziston vetem nje, e shoqja Keely, dikur modele. Mes tyre ekziston ende nje dashuri e paster dhe kjo per me shume se 13 vjet. Momentalisht cifti, eshte me pushime ne Hawai.
 
Perpara 13 vitesh, Keely kishte nje tjeter figure, e cila ka ndryshuar shume deri me sot. Megjithate, sic shprehet Brosnan, disa kile me shume ne figuren e se shoqes nuk e kane ulur aspak dashurine per te.
Gjithashtu edhe ne sjelljen e ish- modeles, duket te mos kete asnje shenje merzie. Madje, ajo po shijon pushimet ne Hawai...
Per me shume, flasin fotot e meposhtme...
 
 
Pierce dhe Keely (para 13 vjetesh)
 
Keely momentalisht, ne plazhin Hawai (janar 2008)
 
 
 
Pierce, ne plazhin Hawai (janar 2008)
 
 


(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora