E enjte, 18.08.2022, 02:25 AM (GMT+1)

Kulturë

Modelja dhe Presidenti

E hene, 14.01.2008, 10:54 PM


Po eshte e vertete! Mes modeles se njohur Naomi Campbell (37 vjec) dhe Presidentit Venezelian, Hugo Chavez (53 vjec). Muajve te fundit politikani me modelen britanike jane pare shpesh bashke...derisa me ne fund shtypi i Venezueles, nisi te shkruaje zyrtarisht: Po, ata kane nje lidhje dashurie mes tyre, madje sipas medias nuk eshte e pamundur edhe nje martese. Ne nje pyetje drejtuar Naomit, ku thuhej...nese presidenti i ngjante nga paraqitja nje gorille, Naomi ishte pergjigjur me te qeshur..."Mbase nje demi, por jo nje gorille".Nder te tjera, ajo ka kaluar shume momente te bukura ne nje apartament te tij, buze detit.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora