E hene, 08.08.2022, 02:07 AM (GMT+1)

Kulturë

Britney Spears ne fustan nuserie

E hene, 14.01.2008, 10:41 PM


Britney Spears eshte kthyer se fundmi ne nje roman, nga fletet e secilit na duhet te lexojme cdo dite. Per shembull ne diten e fundit,  ajo eshte pare ne nje fustan te bardhe nuserie, ne krah te fotografit Adnan Ghalib (35 vjec), ne nje dyqan te njohur mercedezi nen soditjen e makinave.
Sipas medias mesohet se eshte pikerisht fustani qe ajo mbante veshur ne diten qe i tha "po" ne vitin 2004 Kevin Federline.
Eshte ky nje tregues per martesen e trete te saj?? Mbase...
Martesa e pare me Jason Alexander, zgjati vetem 55 ore. E dyta ishte ajo me Kevin, me te cilin ka edhe dy djem...E treta...

(A.P.) © www.zemrashqiptare.net


(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora