E enjte, 01.10.2020, 02:49 AM (GMT+1)

Komente

Festival i koruptuar!

E hene, 17.12.2007, 12:41 AM


S’pata kujt t’i drejtohem…dhe po ju shkruaj juve!

Duke e ndjekur festivalin,i cili kualifikon edhe kengen  qe do te na prezantoje ne Eurovizion, mendoj se anetaret e jurise jane te zhytur ne korupsion te thelle dhe eshte turp per kombin tone, qe pervec Anjeza Shahinit, e cila ka shkuar me merite, mbas saj gjithmone nepermjet korupsionit na kane perfaqesuar te gjithe! Kjo do kete pasoja negative sepse nuk do kualifikohemi per ne finale. Kjo tregon se personat pergjegjes ne votime jane tradhetare te kombit dhe ju intereson vetem leku dhe jo perfaqesimi me nder per Shqiperine!

Ju pershendes perzemersisht,
Danushi nga Holanda(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora