E diele, 20.06.2021, 11:46 PM (GMT+1)

Kulturë

Zana Pira: Valsi i flakërimës

E merkure, 29.09.2010, 06:01 PM


Këto ditë, doli libri më i ri  me poezi i poeteshës Zana Pira ''Valsi i flakërimës'', botoi shtëpia botuese 'Faik Konica', Prishtinë 2010.(Vota: 5 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora