E diele, 20.06.2021, 11:36 PM (GMT+1)

Kulturë

Fation Pajo: Net të thyera

E diele, 25.07.2010, 10:15 AM


Botues: Miranda Gjyzeli

 

Pergatiti per botim: Albert Zholi

 

       Titulli: Net te thyera

       Autori: Fation Pajo

   Redaktoi: Ilirjana Sulkuqi

                   Dalan Luzaj

Kopertina & perkujdesja grafike: Megi Aliaj

 

               Botimet “Almera”

Blv.”Bajram Curri”,P.27,Sh.2,Ap.10. Tirane

       e-mail:botimet_almera@yahoo.com(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora