E shtune, 19.10.2019, 03:30 AM (GMT+1)

Plus » Video

Agim Gashi: Kthimi i Skënderbeut në Krujë

E marte, 17.01.2012, 08:58 PM
(Vota: 10 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT