E enjte, 22.04.2021, 12:44 PM (GMT+1)

Mendime

Festa e Flamurit ka vend ne Shqiperi, ndersa ajo e clirimit eshte turp historik

E premte, 30.11.2007, 11:42 PM


Nga Shqiptari

Festa e Flamurit ka vend ne Shqiperi, ndersa ajo e clirimit eshte turp historik, te cilin e festojme! Festues turpesh!

Pasi iken nazo-fashistet ne u gdhime te pushtuar nga komunzimi vellavrases! Une nuk e quaj clirim dhe nuk mendoj se eshte e drejte ta quaje mbare njerezimi (shqiptar). Nese na vrane, pushtuesit e huaj, ishin te huaj, kurse Enver Monstra ishte i yni, ishte bir gjirokastre.

Dita e clirimit per mua eshte renja e bustit te nje nder monstrave me te medha qe ka njohur njerezimi, Enver Hoxha. Hitleri mbahet si me gjakpiresi, por nuk ka pire gjak gjermani.

Shqiperia u clirua diten e renjes se statujes te ndyre!(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora