E shtune, 04.04.2020, 10:42 AM (GMT+1)

Plus » Video

Nikollë Gjini: Martirët e Karadakut

E marte, 20.10.2015, 07:53 PM
(Vota: 22 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT