E marte, 19.10.2021, 10:32 PM (GMT+1)

Mendime

Leke te reja e leke te vjetra!

E premte, 12.10.2007, 06:19 PM


Nga Shqiptari

 

Shume gjera shkojne ne drejtimin jo te duhur ne Shqiperine tone te dashur, nje nder keto eshte edhe Leku shqiptar. Edhe pse i ka rene vlera dhe gjera me vlere nuk blen me te, por shqiptaret perdorin Euro apo Dollare, mendoj se duhet ndryshuar.

 

Leke te reja e leke te vjetra! Aq e veshtire eshte qe te kemi vetem leke, as te vjetra dhe as te reja?! Une nuk di ndonje shtet qe te perdore injorance, idiotesi me valuten e tij, pervec Shqiperise.

 

Une nuk jam specialist i kesaj fushe, por mendoj se te specializuarit mbi kete fushe duhet ta shqyrtojne kete problem. Nuk besoj se do pune gjigante, prandaj bejeni!(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora