E marte, 20.04.2021, 10:32 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Gjergj Kastrioti - Skënderbeu, Mbreti i Shqiptarëve - Dokumentar

E merkure, 16.01.2013, 04:23 PM

(Vota: 83 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora